TULE RIIA MNT 28a.
Saadaval suurim valik
L-UKS tooteid Pärnus.


  
Riia mnt 28A    PÄRNU

VAHESEINAD


KERGVAHESEINAD
Kergvaheseinad on lihtsalt ümber paigutatavad poolkõrged paneelid (üldjuhul 1600mm), mis on raamistatud alumiiniumprofiilidega. Paneelid toetuvad jalustele.

Avatäideteks on klaas, spoon- ja/või melamiintahvlid. Kergvaheseinad sobivad tootmis- ja bürooruumide liigendamiseks.
Kergvahesein

MOODULVAHESEINAD
Alumiiniumprofiilidega ääristatud klaastahvlitest moodulvahesein on paljude võimalustega ning vajadusel korduvkasutatav ruumikujundussüsteem. Vaheseina moodulid on lihtsalt monteeritavad ja demonteeritavad, mis võimaldab vaheseina ruumis vajadusel ümber paigutada. Klaasvaheseinad moodustatakse statsionaarsetest ja liikuvatest moodulitest (liuguksed). Liuguksi saab kasutada kas alumisel juhtsiinil või põrandat vabaks jätval rippsiinil. Liuguste lukustamiseks kasutame erinevaid juhtivaid lukustussüsteeme (Abloy, Assa jt). Helikindlus saavutatakse erineva paksusega klaaside kasutamisega. Klaasi läbipaistvust saab muuta erinevate klaaside ja ornamentidega mattkile kasutamisega. Avatäideteks võib kasutada ka klaasi ja/või melamiintahvlite kombinatsiooni. Moodulvaheseinad sobivad tootmis- ja bürooruumidesse erinevate tsoonide ja kabinettide eraldamiseks.
Moodulvahesein

TÄISKLAASVAHESEINAD
Täisklaasvahesein koosneb vertikaalprofiilideta klaaspaneelidest, mis kinnituvad vaid ruumi laes ja põrandale kinnitatud alumiiniumprofiilide abil. Omavahel ühendatakse klaaspaneelid vaid läbipaistva silikooni abil. Selle tulemusena saavutatakse eriline õhuline ja avar tulemus.

Kõik kasutatavad klaasid on karastud. Kasutusel on 8mm- või 10mm- paksused kirkad või toonitud klaasid. Omanäolise tulemuse saavutamiseks on klaasi pinnale võimalik kleepida erineva mustriga kilesid. Süsteem on kombineeritav ka moodulvaheseinte süsteemiga, kuna kasutatavad kinnitusprofiilid ühtivad. Täisklaasvaheseinte puhul on võimalik kasutada nii liugsüsteemiga rippuksi kui hingedel tiibuksi.

Klaasvahesein